Indická masáž hlavy a antistresová masáž

Jde o jemnou manuální masáž hlavy, šíje a krku, která se používá nejen při bolestech namožených svalů, ale především jako pečující prostředek, který umí účinně zbavit stresu a napětí, které je v této oblasti uloženo. Harmonizuje, relaxuje a pomáhá znovunabytí klidu a pohody.

Indická masáž hlavy uvolňuje napětí, ulevuje od stresu a přináší nepopsatelné uvolnění. V Indii se pro její blahodárné účinky tato masáž, založená na ajurvédě, praktikuje už více než 5000 let. Indové už tehdy věděli o důležitých energetických centrech, které se nachází právě na hlavě. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které způsobuje mnoho dalších bolestí a blokád.

Masáž hlavy proto působí jako lék, uvolňuje napjaté svaly ramen i krku a současně povznáší ducha. V kombinaci s antistresovou masáží ramen a šíje harmonizuje rozbouřenou mysl, pečuje o najaté svalstvo a přináší celkové uvolnění. Po této masáži se budete zkrátka cítit jako znovuzrození.

Jak masáž probíhá?

Indická masáž hlavy a antistresová masáž se provádí vsedě, není potřeba si ani svlékat žádné oblečení. Při masáži se nepoužívá žádný olej. Je vhodná pro všechny, kdo čelí každodennímu stresu a potřebují zrelaxovat tělo i mysl.


Jaké potíže řeší?

   - odplavuje napětí

   - zbavuje stresu

   - uvolňuje šíjí a ramena

   - zbavuje bolesti svalů

   - působí relaxačně

   - harmonizuje dráhy energie

   - harmonizuje organismus

   - uklidňuje mysl