Reference

 
Velmi si Vážím všech Vašich názorů a děkuji Vám za ně, posouvají mě vpřed a dávají mé práci hlubší smysl. Budu ráda za každý Váš podnět, připomínku i jakoukoliv zpětnou vazbu. Podělte se o svoje zkušenosti i s ostaními a napište mi!
Těším se na další shledání. :-)
Jana Soumarová
 
Dobrý den,
jsou tady jenom hodnocení od žen tak také přidám jedno od opačného pohlaví. Navštívil jsem paní Soumarovou s bolestí šíje a zad, po masáži bolest ustoupila a již se nevrátila. Velice kladně hodnotím prostředí a profesionální přístup. Určitě vyzkoušejte a udělejte si vlastní názor....
S pozdravem

Jaroslav Š.
 
Na paní Soumarovou jsem dostala doporučení od kolegyně z práce, která měla také potíže se zády, já osobně jsme měla problémy se skolióznou a zablokovanou krční páteří. Po dvou návštěvách potíže úplně ustoupily a já můžu zase normálně fungovat. Eva K.
 

Dobrý den paní Soumarová,
touto formou bych Vám chtěla poděkovat za Vaší báječnou péči a také porozumění. Díky Vašim masážím nejen, že mě přestaly bolet záda, ale také už mnohem lépe spím, po každé Vaší navštěvě cítím změnu. Všem Vás vřele doporučuji!
Jarmila B.  

Dobrý den,
chci se s Vámi podělit o svojí zkušenost. Přišla jsem za paní Soumarovou s bolestmi kříže
a vybočením páteře. Dornovu metodu neumí každý, ale paní Soumarová je opravdu velmi šikovná, bolesti ustoupily a i vizuelně je to mnohem lepší. Ukázala mi i cviky na doma, které mi hodně pomáhají. Děkuji!
Linda K.

Tak jemnou a zároveň efektivní masáž jsem dlouho nezažila, jsem ráda, že jsem k Vám zavítala, už nebudu chodit nikam jinam. Bezpochyby máte velký dar, velmi také oceňuji Váš profesionální a zároveň srdečný přístup. Jen tak dál. :-) Jana M.

P. Soumarova je moje kamaradka jiz od zakladni skoly, jsem moc rada, ze se zacala masazim venovat profesionalne, nebot ted muze pomoci mnoha lidem, s masazemi jsem vzdy velmi spokojena,doporucuji. Hana H.

 

 

Napište mi!

Podělte se o Vaše zážitky