NEJŽÁDANĚJŠÍ masáž podzimu!

Jde o energetickou manuální masáž oblasti páteře, která se provádí velmi jemnými, pomalými hmaty přímo po páteři. Touto masáží se uvolňují meziobratlové bloky, čímž se páteř dostává do přirozené pozice a umožňuje tak meziobratlovým ploténkám, aby se srovnaly na správné místo.

Unikátní přístup masáže dokáže v některých případech zcela bezbolestně navrátit vychýlené meziobratlových plotének na své původní místo. Že páteř je osou života věděli již staří Číňané i ajurvédští léčitelé. Nervy z oblasti páteře vycházejí do celého těla, účinek masáže, ačkoliv je prováděna lokálně, proto pocítí celé tělo.

Breussova masáž se často kombinuje s ošetřením Dornovou metodou. Masáž jemně a bezbolestně uvolní napjaté svalstvo a výborně tak klienta připraví na terapii Dornovou metodou.

Třezalkový olej

Při této jemné, uklidňující masáži se používá vysoce kvalitní třezalkový olej, který uvolňuje a vyživuje meziobratlové ploténky. Kromě toho má třezalka tečkovaná, z níž se olej vyrábí, zklidňující účinky, mírní stres i vnitřní neklid a používá se také k léčbě mírnějších forem deprese.

Používám domácí BIO třezalkový olej!

Třezalkový olej si v BIO kvalitě vyrábím sama dle tradiční receptury, z ručně sbíraných divoce rostoucích lučních bylin (z civilizací nedotčeného prostředí) a BIO extra panenského olivového oleje, BEZ PŘIDANÝCH LÁTEK.

Jak masáž probíhá?

Třezalkový masážní olej se speciálními pomalými hmaty důkladně vtírá po celé délce páteře směrem k meziobratlovým ploténkám. Nejvíce se terapeut soustředí na postižená, bolavá místa. Masáží a působením oleje se meziobratlové ploténky regenerují, dochází k lepšímu okysličení tkáně obratlů, stimulaci nervových vláken, které vedou z páteře, uvolňují se nahromaděné škodliviny, které jsou krví odplavovány a dochází tak k detoxikaci organismu. Proto je potřeba zvýšit přísun tekutin, aby se mohly škodliviny dostat z těla ven. Breussova masáž usnadňuje regeneraci a zvyšuje pohyblivost organismu.

Kdy je masáž vhodná?

Masáž výborně funguje při bolestech zad a problémech vzniklých například jednostranně zaměřenou činností, nesprávným držením těla které je velmi často zapříčiněno rozdílnou délkou dolních končetin – s tím umí pomoci Dornova metoda. Breussova masáž také výborně funguje na nevhodné zakřivení páteře jako je hyperlordóza (v bederní oblasti), nebo hyperkyfóza (v hrudní oblasti).

Problémy se zády a bolesti zad omezují čím dál víc lidí ve všedním životě i ve sportovních aktivitách, které by jinak měly takovým problémům předcházet. V takovém případě je Breussova masáž, ideálně v kombinaci s Dornovou metodou, tím nejlepším způsobem jak se takových omezení zbavit, ideálně jim i předejít. Nemusíte mít žádný akutní problém, tato metoda slouží nejen jako řešení již vzniklého problému, ale zabývá se hlavně prevencí. Breussova masáž je vhodná pro všechny věkové kategorie, celkově je velice jemná a nejsou při ní známy žádné kontradikce.

Benefity masáže

  • uvolňuje blokády
  • zmírňuje svalové napětí
  • zbavuje bolesti zad
  • zlepšuje držení těla
  • navrací správné postavení páteře
  • uvolňuje ploténky
  • navrací tělu energii
  • prevence nemocí páteře

Cena masáže

30 minut    600 Kč